Rituály

Z úvodního rozhovoru vyvstanou hlavní témata, se kterými budeme během rituálu pracovat. 

Masáž  zastupuje v rituálu těla našich rodičů, jejich vztah, laskavost, něhu.

Tibetské mísy dokáží vyladit tělo i duši

Proces "Děloha" pomáhá uzdravit prožitky z období před naším narozením, otevřít buňky pro přijetí toho, co chceme uložit

Šátkování imituje pevnou náruč rodičů, pomáhá stanovit si hranice a užívat bezpečí. Zamykáním a odemykáním klíčů (šátků) se ukládá do ,,morku kostí,, poklad v podobe toho,co nás prožitá životní etapa naučila.

Karty dovysvětlí co ještě zůstalo nevyjasněno

Hektická doba v nás spouští obranné mechanismy, které se časem obrací proti nám. Děje se tolik věcí, že nestíháme třídit, co už proběhlo, co je teď a co přijde. Mysl nás většinou drží v bolesti z minulosti a strachu z budoucnosti.

Rituály vytváří pomyslné dveře, které jednu kapitolu uzavírají a druhou otevírají. Tím nás kotví v přítomném okamžiku. Umožní, abychom sílu, zkušenosti, schopnosti,které jsme získali ať už v příjemném nebonáročném období,během rituálu uzamkli až "do morku kostí" . V dalšíživotní etapě se k nim můžeme kdykoliv vrátit a použít je.

Čtyři hodiny nepřetržité laskavé péče a pozornosti dvou žen, kterázahrnuje úvodní rozhovor, masáž, vyladění tibetskými mísami, proces "Děloha" prováděný v energetické pyramidě, který nás vrací do dělohy naší matky (nejen matky, která nás porodila, ale i matky země) a šátkování, jako pevná náruč rodičů (opět nejen těch životě, ale i matkyzemě, otce vesmíru, boha), andělské nebo Oshovy karty

Pečovat o Tebe mi pomůže úžasná žena, dlouholetá dula, zástupkyně ředitelky nadace Dítě v srdci Lenka Novotná

Vytvořte si webové stránky zdarma!